Fundacja Mediatio realizuje projekt 鈥濻i艂膮 jest dialog" kt贸rego celem jest rozwi膮zywanie konflikt贸w w spos贸b polubowny oraz edukacja i wsparcie w zakresie mediacji w Polsce: W ramach projektu pragniemy pokaza膰, 偶e w dobie pandemii spowodowanej SARS-CoV-2 oraz wszechobecnego j臋zyka agresji i nienawi艣ci - mediacja jest skutecznym sposobem na jego z艂agodzenie i jednocze艣nie subtelnym rozwi膮zaniem r贸偶nych problem贸w, konflikt贸w i spor贸w.

plakat dialogNews

Dodatkowe informacje o projekcie 鈥濻i艂膮 jest dialog"

adresaci: mieszka艅cy /firmy / organizacje Pa艅stwa regionu
zakres: bezp艂atne spotkania informacyjne w mediacji (konsultacje)
forma: online w tym telefoniczna oraz w ramach mo偶liwo艣ci stacjonarna
kiedy: w okresie od 1 kwietnia 2021r do czasu istnienia potrzeby w tym zakresie

W ramach projektu oferujemy bezp艂atne spotkania informacyjne w mediacji (konsultacje) z najlepszymi ekspertami z zakresu mediacji dla u艂o偶enia 3 poni偶ej wypisanych sytuacji:

Je艣li istnieje przeczucie, 偶e w zespole, mi臋dzy pracownikami, w zarz膮dzie, w relacjach z innymi firmami b膮d藕 klientami jak r贸wnie偶 mi臋dzy mieszka艅cami regionu czy w rodzinie rodzi si臋 konflikt i nie chcemy dopu艣ci膰 do jego eskalacji. Podczas bezp艂atnego spotkania informacyjnego (konsultacji) pomo偶emy zdiagnozowa膰 problem i znale藕膰 spos贸b, aby go rozwi膮za膰, zanim negatywnie wp艂ynie na ich funkcjonowanie.

Je艣li beneficjenci projektu mierz膮 si臋 z konfliktem i nie wiedz膮, jak sobie z nim poradzi膰 albo zaistnia艂y sp贸r doprowadzi艂 do wszcz臋cia sprawy s膮dowej. Pomo偶emy im znale藕膰 konstruktywne wyj艣cie z sytuacji na drodze mediacji, kt贸r膮 szczeg贸艂owo zaplanujemy podczas bezp艂atnego spotkania informacyjnego. Ponadto, kiedy otrzymamy zgod臋 na poprowadzenie mediacji, do艂o偶ymy wszelkich stara艅, aby d艂ugie i kosztowne post臋powanie s膮dowe zamieni膰 na ugod臋, kt贸ra ma tak膮 sam膮 moc prawn膮 jak wyrok s膮du.

Je艣li uda艂o si臋 za偶egna膰 jeden konflikt i chcemy zapobiega膰 kolejnym. By膰 mo偶e warto przyjrze膰 si臋 kulturze rozm贸w i poszuka膰 ich s艂abe punkty albo zastanowi膰 si臋, czy spos贸b komunikacji nie generuje potencjalnych spor贸w. A mo偶e beneficjenci projektu potrzebuj膮 odpowiednich procedur czy szkolenia z zakresu mediacji lub sprawnej komunikacji, 偶eby skutecznie radzi膰 sobie z konfliktowymi sytuacjami wewn膮trz organizacji?

W trakcie bezp艂atnego spotkania informacyjnego (konsultacji) wsp贸lnie opracujemy strategi臋 dzia艂ania na przysz艂o艣膰. Zapraszamy do zapoznania si臋 ze szczeg贸艂ami na www.mediatio.pl oraz do kontaktu korzystaj膮c z komunikacji telefonicznej pod numerem 721782222 oraz korespondencji e-mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.