22 lutego 2021 r. rozpocz臋艂a si臋 rekrutacja do Przedszkola Publicznego Nr 2 w Pieszycach przy ul. Piotra W艂asta 17. Przedszkole dysponuje 46 wolnymi miejscami dla kandydat贸w zamieszka艂ych w Gminie Pieszyce.PP2Rekrutacja News.W przypadku wi臋kszej ilo艣ci z艂o偶onych wniosk贸w na pierwszym etapie rekrutacji brana b臋dzie pod uwag臋 m.in. wielodzietno艣膰 rodziny, niepe艂nosprawno艣膰 dziecka, niepe艂nosprawno艣膰 w rodzinie kandydata, samotne wychowywanie, a tak偶e obj臋cie kandydata piecz膮 zast臋pcza.

Przedszkole honoruje Pieszyck膮 Kart臋 Du偶ej Rodziny.

Wnioski o przyj臋cie dziecka do przedszkola oraz o艣wiadczenie o miejscu zamieszkania, mo偶na pobiera膰 na stronie internetowej pp2pieszyce.pl z zak艂adce 鈥濪LA RODZIC脫W" i sk艂ada膰 w dniach od 22.02.2021 r. do 22.03.2021 r. do godz. 14:30 w skrzynce na listy przedszkola lub mo偶na wys艂a膰 poczt膮 elektroniczn膮 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript..

Listy kandydat贸w przyj臋tych do przedszkola opublikowane b臋d膮 do 10.05.2021 r. do godz. 14:30.

Serdecznie zapraszamy!

WNIOSEK O PRZYJ臉CIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 2 W PIESZYCACH NA ROK SZKOLNY 2021/2022