Szanowni mieszka艅cy Gminy Pieszyce

Dzi臋kujemy Pa艅stwu za dotychczasowe odpowiedzialne wype艂nianie obowi膮zk贸w i terminowe wp艂aty podatk贸w. W najbli偶szym czasie mieszka艅com Gminy Pieszyce dor臋czone zostan膮 indywidualne decyzje podatkowe. Tradycyjnie korespondencj臋 dostarcza膰 b臋d膮 pracownicy pieszyckiego Urz臋du Miasta i Gminy oraz w przypadku dw贸ch so艂ectw so艂tysi.

Przed wyruszeniem w teren pracownicy zostan膮 przebadani pod k膮tem COVID-19. Decyzje dor臋czane b臋d膮 od poniedzia艂ku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:00. Pracownicy magistratu posiada膰 b臋d膮 imienne identyfikatory ze zdj臋ciem i piecz膮tk膮 urz臋du.

Na ka偶dej decyzji adresaci znajd膮 r贸wnie偶 informacj臋, gdzie i w jaki spos贸b mog膮 dokonywa膰 op艂at na poczet podatk贸w. Op艂at nie pobieraj膮 natomiast osoby dostarczaj膮ce korespondencj臋.

Wp艂at mo偶na dokonywa膰 w kasie Urz臋du Miasta i Gminy, ul. Ko艣ciuszki 2, parter lub na indywidualny nr konta bankowego podany w decyzji.

Poni偶ej podajemy szczeg贸艂owe informacje na temat ulic i os贸b dostarczaj膮cych korespondencj臋 w danym obr臋bie

 1. Joanna Og贸rek:
  1 Maja, Boczna, H. Brodatego, Krzywoustego, Bolka 艢widnickiego, Botwinowa, Dolna, Dworcowa Dolna, H. Pobo偶nego, K. Wielkiego, Konopnickiej, Mieszka I, Nadbrze偶na, Obywatelska, Okrzei, Piastowska, Rolna, Skowronkowa, Stara, 艢widnicka od 36, Hermana, 艁okietka
 1. Halina Pucicka:
  Cicha, Dworcowa G贸rna, Kopernika (od nr 100 do ko艅ca), Kr贸tka, Ku偶nicka, Le艣na, Lipowa, Os. G贸rskie, Rybacka, Widokowa, Radosna
 1. Katarzyna Woli艅ska:
  3 Maja, Polna, Sanatoryjna, Ro艣cisz贸w
 1. Edyta Zaruska:
  Modrzewiowa, Ogrodowa, 艢wierkowa
 1. Ilona Sowi艅ska:
  Bielawska, Biernackiego, Ko艣cielna, Ko艣ciuszki, Bieleckiego, Mickiewicza, Muzyczna, P. W艂asta, Piskorzowska, Przyrodnicza, Poziomkowa, Sienkiewicza, Sportowa, 艢widnicka do nr 35, Tkacka, Truskawkowa
 1. Agnieszka Drzewi艅ska:
  Bratosz贸w
 1. Anna Orawczak:
  Kopernika (1-99), Zamkowa
 1. Janina Nie艣pia艂owska:
  Piskorz贸w
 1. Maria Rabczak:
  Kamionki

Decyzjepodatkowe2021 pracownicy