25 i 27 listopada 2020 r. dzieci z grupy "Misie" i "Puchatki" zostały Optymistycznym Przedszkolakiem. W Przedszkolu Publicznym nr 2 w Pieszycach odbyło się Pasowanie na Optymistycznego Przedszkolaka.
SlubowaniePrzedszkoleNewsPodczas uroczystości maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Odświętny strój, wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.
W uroczystości brali udział zaproszeni goście: Pani Dyrektor Przedszkola Barbara Pryczek, Pani Dyrektor Żłobka Małgorzata Siwiec, Pani Joanna Piasecka przedstawiciel Rady Rodziców oraz Pan Wojciech Makarski - przewodniczący Rady Rodziców oraz najważniejsi – Przedszkolaki. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły program artystyczny. Pani Dyrektor dużym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz słodkości. Duma rozpierała każdego maluszka.
Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla maluszków dzień w przedszkolu. Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń. To był piękny dzień.

Źródło: PP nr 2 w Pieszycach