Szanowni Państwo,

zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego.

Południowy Obszar Terytorialny tworzą gminy: Bardo, Bielawa, Bystrzyca Kłodzka, Ciepłowody, Duszniki Zdrój, Dzierżoniów, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Łagiewniki, gmina miejska Dzierżoniów, Kłodzko, Międzylesie, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Stoszowice, Stronie Śląskie, Szczytna, Ząbkowice Śl, Ziębice, Złoty Stok, powiat dzierżoniowski, powiat Kłodzki oraz powiat Ząbkowicki.

Jest to dokument, który został opracowany na wniosek Zarządu Województwa Dolnośląskiego i posłuży przygotowaniu Południowego Obszaru Funkcjonalnego do realizacji nowego okresu programowania 2021-2027 Unii Europejskiej.

Przekazane opinie i uwagi zostaną poddane szczegółowej analizie, a uzasadnione będą uwzględnione na dalszych etapach prac nad dokumentem.

Uwagi można zgłaszać w terminie do 30.11.2020 r. w formularzu internetowym pod adresem: https://zitpof.webankieta.pl

Zobacz >>> Zarys Planu Działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Południowego Obszaru Funkcjonalnego