Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce 鈥 Dorota Konieczna 鈥 Enozel podpisa艂a ostatni wniosek o udzielenie dotacji do przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Pieszyce. Dotychczas w roku bie偶膮cym zosta艂o rozpatrzonych ju偶 26 wniosk贸w na kwot臋 39 000,00 z艂.

Burmistrz podpis

W zwi膮zku z wyczerpaniem 艣rodk贸w finansowych Gmina Pieszyce uruchomi艂a dodatkow膮 pul臋 艣rodk贸w. Dzi臋ki temu pieszyccy urz臋dnicy mog膮 rozpatrzy膰 jeszcze 11 kompletnych wniosk贸w w ramach programu udzielania dotacji na finansowanie przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Pieszyce w 2020 r.,

Dotacja obejmuje trwa艂膮 zmian臋 systemu ogrzewania opartego na paliwie sta艂ym w臋glowym na ogrzewanie ekologiczne jak: elektryczne, gazowe i biomasa (ziarna zb贸偶, s艂oma, pellety, wierzba energetyczna). 

O kolejno艣ci udzielenia dotacji decyduje kolejno艣膰 wp艂ywaj膮cych kompletnych wniosk贸w, wi臋c spieszcie si臋 Pa艅stwo!

Pobierz:
Zasady i wniosek