5 grudnia w Hali Szko艂y Podstawowej nr 10 z Oddzia艂ami Sportowymi w Bielawie odby艂 si臋 Powiatowy Turniej w Mocowaniu Zapa艣niczym i sumo dla dzieci i m艂odzie偶y. W zawodach uczestniczy艂o 42 m艂odych adept贸w nad kt贸rymi czuwali s臋dziowie w sk艂adzie: Roksana 艁osyk, Natalia Ko艂osz, Patrycja Smaczy艅ska, Norbert Warcho艂. Zmagania nadzorowa艂 trener koordynator Stanis艂aw Warcho艂. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy SOWA Pieszyce reprezentowali Zuzia Nie艣pia艂owska, Julia Nie艣pia艂owska, Oliwia Mi臋d艂a, Wanesa Mi臋d艂a, Ula Madej, Mi艂osz Kubas, Borys Rudzki.
TurniejMikolajkowySowaNews
Najlepiej zaprezentowali si臋 Julia Nie艣pia艂owska oraz Mi艂osz Kubas, kt贸rzy wygrali wszystkie swoje walki i zdobyli z艂ote medale w zawodach. Srebrne kr膮偶ki wywalczyli Wanesa Mi臋d艂a i Ula Madej. Br膮zowe medale przypad艂y dla Zuzi Niespia艂owskiej, Oliwii Mi臋d艂y oraz Borysa Rudzkiego. Wszyscy zas艂uguj膮 na pochwa艂臋, walczyli rewelacyjnie oraz skutecznie wygrywaj膮c swoje walki-trener Stanis艂aw Warcho艂.
Zarz膮d klubu ULKS SOWA Pieszyce dzi臋kuje Pani Burmistrz Dorocie Koniecznej-Enozel, oraz wiceburmistrzowi Krzysztofowi Galiakowi za wymian臋 o艣wietlenia w Sali Sport贸w Walki w Pieszycach przy ulicy Ko艣ciuszki 6A. Podzi臋kowania nale偶膮 si臋 dla radnego Grzegorza Raczka za wspieranie naszego klubu. W dniach 13-15 grudnia jedziemy ostatni raz w tym roku na turniej do partnerskiego miasta 艢wiecia dzi臋ki wsparciu z Urz臋du Miasta w Pieszycach.
Zapraszamy wszystkie dzieci oraz m艂odzie偶 na zaj臋cia og贸lnorozwojowe oraz zaj臋cia sport贸w walki w naszym klubie w Sala Sport贸w Walki ul. Ko艣ciuszki 6A w Pieszycach. Wi臋cej informacji 667 675 626, 730667037.

殴r贸d艂o: Stanis艂aw Warcho艂