24 pa藕dziernika 2019 r., ta data na d艂ugo zapadnie w pami臋ci dzieciom i rodzicom klas pierwszych. To w艂a艣nie tego dnia najm艂odsi uczniacy z艂o偶yli 艣lubowanie i stali si臋 oficjalnie uczniami Szko艂y Podstawowej nr 1 w Pieszycach.
SlubowanieNewsPonad sze艣膰dziesi臋ciu uczni贸w 2 wrze艣nia 2019 r. rozpocz臋艂o swoj膮 naukow膮 przygod臋 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej. W czwartek 24 pa藕dziernika odby艂o si臋 uroczyste pasowania na ucznia, w kt贸rym udzia艂 wzi臋li zar贸wno rodzice, jak i zaproszeni go艣cie, w tym tak偶e Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce. Na r臋ce wychowawc贸w zosta艂y z艂o偶one szkolne upominki, a do dzieci pow臋drowa艂y 偶yczenia.

- 呕ycz臋 wszystkim uczniom fantastycznej przygody, zawierania prawdziwych przyja藕ni oraz ch臋ci odkrywania tego, co jeszcze nieodkryte 鈥 powiedzia艂a Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce.
- Nawet w pierwszej klasie mo偶na pozna膰 przyjaciela na ca艂e 偶ycie 鈥 skomentowa艂 Kamil Papaj 鈥 Przewodnicz膮cy Rady Rodzic贸w w SP nr 1. 鈥 呕ycz臋 Wam pi臋knych i d艂ugoletnich przyja藕ni.
Na dobry pocz膮tek Pierwszoklasistom 偶yczymy du偶o rado艣ci, u艣miech贸w, wielu sukces贸w, wytrwa艂o艣ci w pokonywaniu wszystkich trudno艣ci jakie stan膮 na drodze oraz samych pi膮tek.