W p贸艂kolonii letniej uczestniczy艂o 41 dzieci. By艂y one podzielone na 3 grupy wiekowe. Opiekowa艂o si臋 nimi 3 wychowawc贸w. Zaj臋cia odbywa艂y si臋 w godzinach 9:00 do 15:00. Uczestnicy otrzymywali 2 posi艂ki: 艣niadania i obiady. Realizacja programu przebiega prawid艂owo. Nasz wsp贸lny wypoczynek rozpocz臋li艣my pogadank膮 przeprowadzon膮 przez policjant贸w 鈥濨ezpieczne wakacje. Zasady bezpiecznego poruszania si臋 po drodze鈥.

KolonieLetnieNews
G艂贸wnym celem p贸艂kolonii by艂o wdra偶anie do aktywnego sp臋dzania wolnego czasu oraz poznanie atrakcyjnych turystycznie miejsc w naszym regionie, dlatego organizowano: - rozgrywki sportowe w szkole, warsztaty plastyczne oraz zaj臋cia z zakresu profilaktyki zdrowotnej;
- zaj臋cia sportowe w 鈥濭o-Jump鈥 we Wroc艂awiu,
- wyjazd do kina na film animowany pt. 鈥濧lladyn鈥,
- pobyt na basenie Aquraius w Bielawie,
- pobyt w ARBORETUM w Wojs艂awicach wraz z ogniskiem.
W drugim tygodniu p贸艂kolonii letniej :
- odwiedzili艣my Minieuroland 鈥 Park Miniatur w K艂odzku,
- 鈥 ZOO鈥 Farm臋 w 艁膮cznej,
- p艂ywali艣my w Aquaparku we Wroc艂awiu,
- odwiedzili艣my Wiosk臋 India艅sk膮 鈥濸ocahontas鈥 na Zabrodziu we Wroc艂awiu.
W trakcie p贸艂kolonii organizowano zaj臋cia dotycz膮ce profilaktyki zdrowotnej 鈥濲ak dba膰 o zdrowe z臋by i jam臋 ustn膮?鈥 oraz wiele konkurs贸w, zabaw integracyjnych, ruchowych oraz zaj臋膰 plastycznych.
W ostatnim dniu zosta艂y wr臋czone nagrody "niespodzianki" za udzia艂 w konkursach i zawodach sportowych. Na koniec p贸艂kolonii ka偶dy uczestnik otrzyma艂 upominek po偶egnalny.
Dzi臋kujemy hojnym darczy艅com, kt贸rzy przyczynili si臋 do uatrakcyjnienia pobytu dzieci na p贸艂kolonii. Dla wszystkich sponsor贸w uczestnicy p贸艂kolonii wraz z wychowawcami przygotowali w艂asnor臋cznie wykonane podzi臋kowania.
Zainteresowanie t膮 form膮 wypoczynku ze strony rodzic贸w uczni贸w jest do艣膰 du偶e i b臋dziemy j膮 kontynuowa膰 w przysz艂ym roku szkolnym.


Kierownik p贸艂kolonii
Beata Po艂czy艅ska