25 kwietnia 2019 roku odby艂o si臋 spotkanie Wielkanocne 鈥濲ajeczko鈥 w Klubie Seniora + w Pieszycach, kt贸re up艂yn臋艂o w radosnym wiosennym nastroju.

Spotkanie wielkanocne Senior plus Spotkanie wielkanocne Senior plus3

Sala zosta艂a udekorowana w kolorach wiosny z motywami palmowymi. By艂 baranek w zielonym bukszpanie i baziach, a na sto艂ach kr贸lowa艂 zielony owies, zaj膮czki i jajeczko - symbol 偶ycia. Ksi膮dz Pawe艂 Reizer z parafii pw. 艢w Antoniego w Pieszycach po艣wi臋ci艂 pokarmy. Przybyli znamienici go艣cie: z-ca przewodnicz膮cego Zwi膮zku Rencist贸w i Emeryt贸w w Pieszycach - Pan J贸zef Kara艣 oraz cz艂onek zwi膮zku Pan Zbigniew Starkowicz.

Go艣cie mogli skosztowa膰 typowo wielkanocnych potraw przygotowanych przez gospodarzy spotkania. Nie zabrak艂o tradycyjnych wielkanocnych potraw pachn膮cych chrzanem i w臋dzonk膮 oraz wsp贸lnych 偶ycze艅 przy dzieleniu si臋 tradycyjnym jajeczkiem. 

Spotkanie wielkanocne Senior plus2 Spotkanie wielkanocne Senior plus4

Klub Senior +