Burmistrz Dorota Konieczna 鈥 Enozel zwo艂a艂a spotkanie kryzysowe z dyrektorami plac贸wek o艣wiatowych dotycz膮ce ustalenia zasad funkcjonowania szko艂y i przedszkola w czasie strajku nauczycieli, kt贸rego rozpocz臋cie zaplanowano na dzie艅 8 kwietnia 2019 r. Z wst臋pnych danych wynika, 偶e skala strajku mo偶e by膰 bardzo du偶a. Informujemy, 偶e istnieje kilka mo偶liwo艣ci pozostawienia pod opiek膮 Pa艅stwa pociech.
WykrzyknikNews
Uczniowie klas I-III mog膮 skorzysta膰 z opieki 艣wietlicowej:

- Szko艂a Podstawowa nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej godz. 7:30-15:30 - 50 os贸b,
- 艢wietlica 艢rodowiskowa 鈥濼臋cza鈥 鈥 godz. 7:30-15:30 - 45 os贸b,

Uczniowie klas IV-VIII:
- Miejska Biblioteka Publiczna 鈥 Centrum Kultury w Pieszycach godz. 9:00 鈥 16:00.

Uczniowie klas I - VIII
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej 鈥 Centrum Kultury w Ro艣ciszowie godz. 10:00 鈥 17:00.

Informujemy, 偶e w Przedszkolu Publicznym nr 2 w budynku przy ul. Bielawskiej opiek臋 nad grup膮 dzieci (25 os贸b) sprawowa膰 b臋dzie dyrektor Barbara Pryczek. W czasie strajku nieczynna b臋dzie kuchnia, zatem dzieci musz膮 przynie艣膰 w艂asny prowiant. Najm艂odsze dzieci z grupy 偶艂obkowej b臋d膮 mia艂y zaj臋cia i opiek臋 wg planu.

W plac贸wkach ruszy艂y zapisy do w/w grup. Informujemy jednak o tym, 偶e w pierwszej kolejno艣ci zapisywane na 艣wietlic臋 b臋d膮 dzieci rodzic贸w pracuj膮cych. Na bie偶膮co b臋dziecie Pa艅stwo informowani o funkcjonowaniu szko艂y i przedszkola poprzez nasz膮 stron臋 internetow膮, a tak偶e FB.