鈥濪zie艅 kobiet! Dzie艅 kobiet!
Niech ka偶dy si臋 dowie,
偶e dzisiaj 艣wi臋to dziewczynek!
U艣miechy s膮 dla nich
zabawa i taniec.
Piosenka z radia pop艂ynie鈥.

Kiedy艣 ten tekst piosenki wywo艂ywa艂 u艣miech na twarzach kobiet. By艂y kwiaty, pocz臋stunek, mi艂e 偶yczenia. Dzisiaj seniorzy z Klubu 鈥炩漇enior +鈥 r贸wnie偶 艣wi臋towali t臋 uroczysto艣膰. Zapach 艣wie偶o upieczonego ciasta roznosi艂 si臋 po pomieszczeniach. Jedno ciasto upiekli seniorzy dla seniorek. Ka偶dy m贸g艂 liczy膰 na skromny pocz臋stunek. Seniorki przyjmowa艂y 偶yczenia oraz kwiaty od zaproszonych go艣ci: Zast臋pcy Burmistrza Miasta i Gminy Pieszyce - Krzysztofa Galiaka oraz Przewodnicz膮cego Rady Miejskiej Pieszyc - Ryszarda Kondrata.

Dzien kobiet senior plus Dzien kobiet senior plus2

 

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Pieszyce - Doroty Koniecznej - En枚zel panowie przekazali Klubowi Senior + bon o warto艣ci 500,00 z艂 do wykorzystania wed艂ug potrzeb. Mi艂ym akcentem by艂a r贸wnie偶 wizyta Ksi臋dza Pra艂ata Edwarda Dzika z Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem 艢wi臋tego Antoniego z Padwy, kt贸ry r贸wnie偶 opr贸cz s艂odyczy przekaza艂 drobne prezenty.

Dzien kobiet senior plus5 Dzien kobiet senior plus3

 

Weso艂y 艣piew uczestnik贸w spotkania roznosi艂 si臋 po ca艂ym budynku O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach. Przygotowane skecze umila艂y dobr膮 zabaw臋. Premierowy wyst臋p taneczny mia艂 r贸wnie偶 zesp贸艂 z艂o偶ony z seniorek naszego klubu.

O naszych seniorkach nie zapomnieli tak偶e wolontariusze, kt贸rzy razem z opiekunem Pani膮 Bernadet膮 Szczypk膮 odwiedzili Klub Senior+ wr臋czaj膮c kwiaty ka偶dej z pa艅.

Dbajmy o to, aby takich dni w naszym 偶yciu by艂o wi臋cej.

Dzien kobiet senior plus4 Dzien kobiet senior plus6

 

Klub Senior +