Mieszka艅cy Gminy Pieszyce mog膮 stara膰 si臋 o dotacje celowe na wspieranie przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z wykonywaniem przydomowych biologicznych oczyszczalni 艣ciek贸w w latach 2019-2020, a tak偶e zwi膮zanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Pieszyce w 2019 roku, obejmuj膮cych trwa艂膮 zmian臋 systemu ogrzewania opartego na paliwie sta艂ym w臋glowym na ogrzewanie ekologiczne jak: elektryczne, gazowe i biomasa.

Dotacje na finansowanie przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z wykonywaniem przydomowych biologicznych oczyszczalni 艣ciek贸w w latach 2019-2020 na terenie gminy Pieszyce

>>> Zasady udzielania dotacji

>>> Wniosek o udzielenie dotacji

>>> Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dotacje na finansowanie przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Pieszyce w 2020 roku

Dotacja celowa z bud偶etu Gminy Pieszyce jest udzielana na finansowanie przedsi臋wzi臋膰 zwi膮zanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Pieszyce, obejmuj膮cych trwa艂膮 zmian臋 systemu ogrzewania opartego na paliwie sta艂ym w臋glowym na ogrzewanie ekologiczne jak: elektryczne, gazowe i biomasa (ziarna zb贸偶, s艂oma, pellety, wierzba energetyczna).

 >>> Zasady i wniosek

>>> Zgoda na przetwarzanie danych osobowych