Nawet 85% dotacji do projektu dla przedsi臋biorcy, czyli do 23 tys. z艂, przy 15% wk艂adzie w艂asnym, mo偶na otrzyma膰 na rozw贸j firmy. Wnioski o te pieni膮dze przyjmuje inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsi臋biorczo艣ci we Wroc艂awiu. I mog膮 o nie stara膰 si臋 przedsi臋biorcy z okolic K艂odzka, Z膮bkowic i Dzier偶oniowa.

- Granty mog膮 by膰 przeznaczone m.in. na sfinansowanie biznesplanu, strategii rozwoju przedsi臋biorstwa, stworzenie nowego modelu biznesowego, czy poszukiwanie zewn臋trznych 藕r贸de艂 finansowania np. dotacji, kredyt贸w, po偶yczek. Przedsi臋biorca mo偶e tak偶e wykorzysta膰 pieni膮dze na poszukiwanie nowych inwestor贸w. Ten wachlarz mo偶liwo艣ci jest do艣膰 szeroki - informuje Anna Ziarko, kierownik ds. rozwoju w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsi臋biorczo艣ci.

Grant na doradztwo, kt贸ry ma u艂atwi膰 rozw贸j firm, skierowany jest do sektora mikro, ma艂ych i 艣rednich przedsi臋biorstw, kt贸re zatrudniaj膮 do 250 pracownik贸w. A same wnioski nie s膮 skomplikowane 鈥 twierdz膮 specjali艣ci.

Na ka偶dym kroku realizacji projektu, pracownicy inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsi臋biorczo艣ci pomagaj膮 w wype艂nieniu dokumentacji. Informacji mo偶na zasi臋gn膮膰 telefonicznie (71 36 80 858, 71 36 90 681), przez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.) lub osobi艣cie (w siedzibie inQUBE w budynku biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroc艂awiu) lub ze strony internetowej inqube.pl.

Uwaga! Szczeg贸艂owe informacje o dotacji na doradztwo, przedsi臋biorcy mog膮 pozna膰 podczas dy偶ur贸w pracownik贸w inQUBE:

- pi膮tek, 15 lutego, godz. 10.00-14.00 鈥 O艣rodek Pomocy Spo艂ecznej w Dzier偶oniowie, przy ul. Z艂otej 8 鈥 sala konferencyjna;

- 26 lutego, we wtorek 鈥 Starostwo Powiatowe w Z膮bkowicach 艢l膮skich, ul. H. Sienkiewicza 11, w godz. od 10.00 do 14.00;

- 28 lutego, w czwartekUrz膮d Miejski w Zi臋bicach, ul. Przemys艂owa 10, w godz. od 10.00 do 14.00;

- 5 marca, we wtorek 鈥 Urz膮d Gminy w Kamie艅cu Z膮bkowickim, ul. Z膮bkowicka 26, w godz. od 10.00 do 14;

- 6 marca, w 艣roda 鈥 Urz膮d Miejski w Z膮bkowicach 艢l膮skich, ul. 1 Maja 15 鈥 sala konferencyjna, pok贸j nr 3, godz. 11.30-15.00

kontakt:

Rafa艂 Sterczy艅ski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.

InQUBE dotacje