Dzie艅 Babci i Dziadka w Klubie Senior +
W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego 艣wi臋ta, sk艂adamy Wam 偶yczenia, o Was pami臋tamy, by 偶ycie Wasze by艂o kwiatami us艂ane, tak pi臋kne i czyste jak letni poranek.

24 stycznia 2019 roku seniorzy z Klubu Senior + spotkali si臋, aby 艣wi臋towa膰 Dzie艅 Babci i Dziadka. Babcie przygotowa艂y w艂asnor臋cznie upieczone ciasto, a dziadkowie zabawne skecze. By艂o du偶o 艣miechu i rado艣ci.

Klub Seniora Dzien Babci i dziadka

Dla Natalii i Adriana
W niedziel臋 27 stycznia 2019 r., w hali sportowej Zespo艂u Szk贸艂 im. ks. Jana Dzier偶onia w Pieszycach odby艂 si臋 鈥濶oworoczny Otwarty Charytatywny Maraton Pi艂ki Siatkowej 鈥濭ramy dla Natalii i Adriana鈥 po艂膮czony z wieloma atrakcjami, z kt贸rych doch贸d w ca艂o艣ci przekazany zostanie na leczenie i rehabilitacj臋 Natalii, mieszkanki Pieszyc i Adriana, mieszka艅ca Bielawy.
Seniorzy z Klubu Senior + w Pieszycach r贸wnie偶 do艂膮czyli do tej akcji. Upieczone zosta艂y ciasta, a zysk ze sprzeda偶y produkt贸w oraz 艣rodki finansowe zebrane przez senior贸w zasil膮 konto Natalii.

Klub Seniora Dla Natalii i Adriana

W zdrowym ciele zdrowy duch
Seniorzy z klubu Senior + nie pr贸偶nuj膮 i pozostaj膮 w ci膮g艂ej aktywno艣ci. W ka偶dym tygodniu licznie uczestnicz膮 w zaj臋ciach fitness, dbaj膮c tym samym zar贸wno o dobr膮 kondycj臋 fizyczn膮, ale r贸wnie偶 o pozytywne nastawienie i nastr贸j.

Klub Seniora fitness Klub Seniora fitness2

Klub Senior +