Pieszyczanka Oliwia Walicka wyst膮pi艂a w drugiej edycji talent show "The Voice Kids". W programie wyemitowanym 5 stycznia na antenie TVP 2 m艂oda artystka skrad艂a serca publiczno艣ci i juror贸w, i wraz z Cleo walczy膰 b臋dzie o dalsz膮 przygod臋 w "The Voice Kids".


Oliwia Walicka The Voice Kids 

Oliwia ma 13 lat i jest uczennic膮 Szko艂y Podstawowej nr 1 w Pieszycach. M艂oda piosenkarka jest osob膮 radosn膮, 偶ywio艂ow膮, energiczn膮. Od najm艂odszych lat przejawia艂a zdolno艣ci muzyczne i recytatorskie. Z czasem muzyka sta艂a si臋 jej pasj膮. W wieku 10 lat zacz臋艂a zaj臋cia muzyczne w Centrum Kultury w Pieszycach pod okiem Beaty Chodasiewicz, obecnie uczy si臋 w Akademii Rozwoju Talent贸w w 艢widnicy u Iwony Ku艣nierz.

- Zg艂osili艣my Oliwi臋 do programu, gdy偶 jej marzeniem jest by膰 rozpoznawaln膮 i s艂awn膮. Udzia艂 w The VOICE KIDS 2 mo偶e pom贸c w znacznym stopniu w realizacji marze艅 - m贸wi膮 Doba.pl rodzice Oliwii.

Oliwia Walicka The Voice Kids 2