Potrzebna jest pomoc nas wszystkich.
Je偶eli Pa艅stwo mo偶ecie, przeka偶cie wiadomo艣膰 znajomym i wesprzyjcie.

Zbi贸rka pieni臋dzy na odbudow臋 domu 鉃★笍 https://zrzutka.pl/s8a6ck

"W drugi dzie艅 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia stracili艣my rodzinny dom, w kt贸rym mieszkali艣my w 7 os贸b. W wyniku po偶aru zosta艂 ca艂kowicie spalony dach budynku oraz strych, kt贸ry zosta艂 zaadaptowany na pokoje dla dzieci. Podczas gaszenia po偶aru zosta艂y zalane i zniszczone pozosta艂e pokoje. Dom w aktualnym stanie nie nadaje si臋 do u偶ytku, a my stracili艣my ca艂y dobytek. Wraz z rodzicami i rodze艅stwem zd膮偶yli艣my tylko si臋 ewakuowa膰. Po偶ar wybuch艂 ok. godziny 17:30, gdy wszyscy razem siedzieli艣my przy 艣wi膮tecznym stole. W ci膮gu jednej chwili stracili艣my ubrania, dokumenty, pieni膮dze, pami膮tki po dziadkach i miejsce do 偶ycia. Za ka偶d膮 pomoc b臋dziemy bardzo wdzi臋czni.

Dzi艣 dzi臋ki pomocy rodziny, s膮siad贸w i znajomych uda艂o si臋 zabezpieczy膰 cz臋艣膰 ocala艂ych rzeczy i cz臋艣ciowo zosta艂 rozebrany dach.

W imieniu ca艂ej rodziny bardzo dzi臋kujemy za dotychczasow膮 pomoc".

Pomoc pogorzelcom 2018
fot.: doba.pl