Ostatnia tegoroczna zbiórka odpadów wielogabarytowych odbędzie się w czwartek 6 grudnia. Po co porzucać w stresie i po zmroku, gdy można je w pełni legalnie i bezpłatnie oddać? Proste, prawda?

Przed nami kolejna okazja do bezpłatnego oddania odpadów wielkogabarytowych, które zalegają u Państwa w domu, w garażu, na strychu bądź w piwnicy.
Gmina Pieszyce wraz z ECO Ekologiczne Centrum Odzysku organizują czwartą i ostatnią w 2018 r. zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Jak zawsze wszystkie przedmioty, których chcą się Państwo pozbyć, muszą zostać wystawione przy pojemnikach na śmieci do godziny 6:30 w dniu zbiórki, dlatego zalecane jest zrobienie tego dzień wcześniej (tj. 5 grudnia 2018 r.)

Co można wystawić podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych:
- meble, tapczany, fotele, krzesła, dywany, wózki dziecięce, materace, wyposażenie wnętrz, opony od samochodów osobowych oraz kompletny sprzęt elektroniczny.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości i pozbycia się w sposób legalny, bezpłatny i bezstresowy odpadów wielkogabarytowych.

Przypominamy również o możliwości bezpłatnego oddawania odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ulicy Bielawskiej 6.
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00 możecie Państwo oddać m.in.:
- odpady poremontowe i budowlane (300 kg miesięcznie),
- odpady zielone – w tym m.in. gałęzie drzew i krzewów, liście, kwiaty, skoszona trawa – 100 kg jednorazowo,
- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, telewizory, radioodbiorniki, komputery, kalkulatory itp.

Nie jesteś pewien, czy możesz oddać swoje odpady? Zadzwoń i upewnij się.
ECO Ekologiczne Centrum Odzysku, ul. Bielawska 6, 58-250 Pieszyce, tel.: 74-836-53-50
Nie wyrzucaj do rowu, lasu, w krzaki. Oddaj do PSZOku. Bezpłatnie!