24 listopada odby艂 si臋 Mi臋dzynarodowy Turniej Zapa艣niczy M艂odziczek i M艂odzik贸w oraz dzieci w stylu wolnym. W zawodach rywalizowa艂o 179 zawodniczek i zawodnik贸w z trzech pa艅stw Hiszpanii, Czech i Polski w sumie z 19 klub贸w.


ULKS SOWA Pieszyce reprezentowa艂y: Wiktoria Szeliga i Natalia Zaj膮c - uczennice Szko艂y Podstawowej Nr 1 im. Pieszyckiej Harcerskiej Organizacji Podziemnej. Obie wywalczy艂y srebrne medale - Wiktoria Szeliga w kategorii do 50 kg, a Natalia Zaj膮c w w kat. 66 kg.
Wyjazd wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Urz臋du Miasta Pieszyce.
Wielkie podzi臋kowanie za wspieranie nas dla firmy ECO Marek Drozdowski z Pieszyc.
Zapraszamy wszystkie dzieci oraz m艂odzie偶 na zaj臋cia og贸lnorozwojowe oraz treningi zapas贸w, kt贸re odbywaj膮 si臋 w sali w Pieszycach (ul. Ko艣ciuszki 6A) we wtorki i czwartki w godz 16.00-17.30.
Wi臋cej informacji pod numerem tel.: 667 675 626.

zapasy 1 1