Gmina Pieszyce pozyska艂a kwot臋 14 380 z艂 na zadanie obejmuj膮ce zwi臋kszenie bezpiecze艅stwa w rejonie ulicy Ko艣ciuszki oraz Ogrodowej w Pieszycach, poprzez monta偶 monitoringu oraz podniesienie 艣wiadomo艣ci mieszka艅c贸w dotycz膮cych zagro偶e艅.

Monitoring Ogrodowa1

- W ramach zadania w obr臋bie Szko艂y Podstawowej nr 1 zamontowanych zostanie 7 kamer monitoringu 鈥 m贸wi Andrzej Zwierzyna 鈥 kierownik Referatu ds. Zarz膮dzania Kryzysowego, Spraw Wojskowych i Obronnych. - Ponadto w porozumieniu ze Szko艂膮 Podstawow膮 Nr 1, O艣rodkiem Pomocy Spo艂ecznej i Posterunkiem Policji w Pieszycach zorganizujemy cykl spotka艅 dla uczni贸w SP1 dotycz膮cy post臋powania w sytuacji zagro偶enia oraz przepis贸w ruchu drogowego, przemocy w szkole, w drodze do szko艂y, agresji i mowy nienawi艣ci 鈥 dodaje Andrzej Zwierzyna.

Dzia艂ania obejmowa膰 b臋d膮 r贸wnie偶 kolporta偶 ulotek informacyjnych skierowanych do kierowc贸w, dzieci i m艂odzie偶y ze Szko艂y Podstawowej Nr 1. Monta偶 monitoringu wykonany zostanie do po艂owy grudnia 2018 r.

Zadanie finansowane jest ze 艣rodk贸w Urz臋du Wojew贸dzkiego, projekt pn.: Razem Bezpieczniej.

Logo razem bezpieczniej