22 listopada o godzinie 1000 PT KRUS w 艢widnicy, dzi臋ki uprzejmo艣ci Urz臋du Miasta i Gminy Pieszyce, zaprasza rolnik贸w i cz艂onk贸w ich rodzin do sali narad Urz臋du, gdzie odb臋dzie si臋 szkolenie na temat bezpiecze艅stwa pracy w rolnictwie pod has艂em 鈥濽padek to nie przypadek鈥.

Podczas spotkania z rolnikami pracownicy KRUS przeka偶膮 podstawowe informacje dotycz膮ce wypadkowo艣ci w rolnictwie, sposobach identyfikacji zagro偶e艅 wypadkowych oraz zapobiegania wypadkom. Ponadto szkolenie przybli偶y rolnikom dzia艂alno艣膰 Kasy w zakresie prewencji i rehabilitacji leczniczej. Poruszone b臋d膮 r贸wnie偶 podstawowe zagadnienia dotycz膮ce ubezpieczenia spo艂ecznego rolnik贸w, 艣wiadcze艅 wyp艂acanych przez Kas臋 oraz ubezpieczeniu dzieci rolnik贸w.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Szczeg贸艂owe informacje mo偶na uzyska膰 pod numerem tel. (74) 856 34 15 (Lucyna Jab艂onka).