We wrze艣niowym numerze magazynu 鈥濭艂os Seniora鈥 opublikowana zosta艂a lista gmin przyjaznych seniorom. To gminy w kt贸rych mo偶na m.in. wyrobi膰 Og贸lnopolsk膮 Kart臋 Seniora. Tak膮 gmin膮 jest r贸wnie偶 Gmina Pieszyce.

glosseniora www

Program Og贸lnopolskiej Karty Seniora stale si臋 rozwija. W ca艂ej Polsce jest ju偶 ponad 1400 przedsi臋biorc贸w wspieraj膮cych program, w powiecie dzier偶oniowskim jest ich 36.

Gmina Pieszyce przyst膮pi艂a do programu w 2017 roku. Do tej pory Kart臋 Seniora w Pieszycach wyrobi艂o 231 mieszka艅c贸w. Wydanie karty i korzystanie z niej jest i b臋dzie bezp艂atne. Je偶eli s膮 Pa艅stwo zainteresowani uzyskaniem takiej karty zapraszamy do Referatu Promocji Gminy Pieszyce (ul. Mickiewicza 10, I pi臋tro, w godzinach pracy UMiG). Pracownicy Referatu Promocji pomog膮 Pa艅stwu wype艂ni膰 wniosek i przeka偶膮 ulotk臋 z podmiotami udzielaj膮cymi r贸偶nych bonifikat dla posiadaczy Kart Seniora.

Lista firm w Polsce honoruj膮cych Og贸lnopolsk膮 Kart臋 Seniora: >Kliknij tutaj<