W dniach 12-14 w Kra艣niku odby艂 si臋 Jesienny Puchar Polski Kadetek i Kadet贸w oraz Mi臋dzynarodowy Turniej Junior贸w i Juniorek w Zapasach. W zawodach rywalizowa艂o 450 uczestnik贸w z 11 pa艅stw z 40 klub贸w z Polski, Ukrainy, Rosji, Bia艂orusi, S艂owacji, Francji, Szwecji, Izraela, 艁otwy, Estonii oraz Litwy.

16.10.2018 zapasy

Znakomicie zaprezentowa艂y si臋 zapa艣niczki z Powiatu Dzier偶oniowskiego, kt贸re a偶 trzy razy meldowa艂y si臋 w fina艂ach swoich kategorii:
Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzier偶oni贸w,
Karolina Koz艂owska oraz Adela Przybylak IRON BULLS Bielawa.

Z艂ote medale wywalczy艂y Sylwia Martyka 59kg oraz Adela Przybylak 57kg. Srebrny kr膮偶ek wywalczy艂a Karolina Koz艂owska 68kg. Najlepiej w艣r贸d ch艂opc贸w zaprezentowa艂 si臋 Filip Bednarek MULKS JUNIOR Dzier偶oni贸w kat. 92kg., kt贸ry wywalczy艂 br膮zowy medal. W walkach eliminacyjnych odpadli Antoni oraz Franciszek Koper kat. 51kg, Sandra Moskal 53kg. IRON BULLS Bielawa oraz Natalia Zaj膮c 61kg. SOWA Pieszyce. Drug膮 cze艣膰 sezonu rozpoczynamy bardzo dobrze.Celem s膮 starty mi臋dzynarodowe aby nasi podopieczni zdobywali cenne do艣wiadczenie. Starsze zawodniczki czeka mi臋dzynarodowy turniej w Berlinie a m艂odziczki przygotowywa膰 si臋 b臋d膮 do Mistrzostw Polski.

Zach臋camy wszystkich do uczestnictwa w treningach zapa艣niczych wi臋cej informacji 693 981 359 oraz 667 675 626.