W pa藕dzierniku 2018 r. Dorota Konieczna 鈥 En枚zel - burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce, podpisa艂a z Fundacj膮 鈥濳rzy偶owa鈥 dla Porozumienia Europejskiego umow臋 partnersk膮 na rzecz realizacji projektu 鈥濺贸wne Szanse 鈥 wsparcie w zakresie wyr贸wnywania dysproporcji edukacyjnych i rozwijania uzdolnie艅鈥. Projekt b臋dzie realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew贸dztwa Dolno艣l膮skiego na lata 2014 鈥 2020 wsp贸艂finansowanego z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego.

SP1DronWWW

W ramach projektu, kt贸ry b臋dzie realizowany w roku szkolnym 2018/2019 i 2019/2020 Szko艂a Podstawowa nr 1 w Pieszycach wzbogaci si臋 o sprz臋t komputerowy i pomoce dydaktyczne na kwot臋 60.000 z艂. Uczniowie skorzystaj膮 z 1500 godzin zaj臋膰 wyr贸wnawczych i rozwijaj膮cych uzdolnienia oraz b臋d膮 brali udzia艂 w wycieczkach dydaktycznych.