Z Dolno艣l膮skiego Urz臋du Wojew贸dzkiego pozyskali艣my dofinansowanie w wysoko艣ci 14 380 z艂 realizacj臋 projektu pn. 鈥瀂wi臋kszenie bezpiecze艅stwa w rejonie ulicy Ko艣ciuszki oraz Ogrodowej w Pieszycach, poprzez monta偶 monitoringu oraz podniesienie 艣wiadomo艣ci mieszka艅c贸w dotycz膮cych zagro偶e艅鈥.

Kolejne miejsca do monitorowania1

W ramach zadania na ulicy Ko艣ciuszki i Ogrodowej zamontowanych zostanie 7 kamer, kt贸re b臋d膮 wp艂ywa膰 na podwy偶szenie bezpiecze艅stwa mieszka艅c贸w, tak偶e tych najm艂odszych. Dodatkowo zaplanowano m.in. przygotowanie i kolporta偶 ulotek informacyjnych skierowanych do kierowc贸w, kt贸re pisane b臋d膮 鈥瀓臋zykiem dziecka鈥. Odb臋d膮 si臋 tak偶e szkolenia dla uczni贸w Szko艂y Podstawowej nr 1 w Pieszycach dotycz膮ce post臋powania w sytuacji zagro偶enia oraz przepis贸w ruchu drogowego, przemocy w szkole, w drodze do szko艂y, na imprezach szkolnych, wycieczkach itp.
Wszystkie dzia艂ania zostan膮 przeprowadzone do ko艅ca 2018 r.

Kolejne miejsca do monitorowania2