W dniu 27 wrze艣nia 2018 r. nasi seniorzy z Klubu Senior + dzia艂aj膮cego przy O艣rodku Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach mieli przyjemno艣膰 uczestniczy膰 w III Obchodach Mi臋dzynarodowych Dni Seniora, kt贸re odby艂y si臋 w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Spo艂ecznej w Warszawie.

Klub seniora w ministerstwie rodziny 4

Na uroczysto艣膰 zjechali si臋 przedstawiciele Klub贸w Seniora oraz Dziennych Dom贸w Pomocy Spo艂ecznej z ca艂ej Polski. Nasz klub mia艂 przyjemno艣膰 reprezentowa膰 ca艂e wojew贸dztwo dolno艣l膮skie. Uroczysto艣膰 obejmowa艂a przem贸wienia obecnej na obchodach minister El偶biety Rafalskiej oraz wicepremier Beaty Szyd艂o.

Nie zabrak艂o cz臋艣ci artystycznej prezentowanej przez senior贸w. Po cz臋艣ci oficjalnej nasi reprezentanci wraz z przewodnikiem zwiedzili warszawskie 艁azienki. Wyjazd, cho膰 wyczerpuj膮cy, dostarczy艂 seniorom moc emocji i wzrusze艅. Pozosta艂y wspomnienia, zdj臋cia oraz wpisy do kroniki.

Klub seniora w ministerstwie rodziny 2 Klub seniora w ministerstwie rodziny 3

Klub seniora w ministerstwie rodziny 1