Dla najmłodszych i rodziców zaplanowane zostały dwa pikniki rodzinne, które odbędą się w piątek 8 czerwca. Pierwszy z nich odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 1 i rozpocznie się o godzinie 14:00. Przygotowano m.in. loterię fantową, występy uczniów, zawody sportowe i wiele innych ciekawych atrakcji.
Godzinę później, tj. o godz. 15:00,  piknik rodzinny wystartuje w Przedszkolu Publicznym nr 2, gdzie dzieci będą mogły skorzystać z zabawy na dmuchańcach, będą mogły pomalować twarze lub pojeździć na alpakach.

PlakatWEEK SP1

Sobota 9 czerwca zapowiada się zdecydowanie bardziej wymagająco. Dom Tkacza i Joanna Kowalczyk Bieganizm przy współpracy z Gminą Pieszyce zapraszają na Bieg Tkacza. Ponad 30 km malowniczej, sowiogórskiej, wymagającej trasy czeka na śmiałków, którzy odważą się wziąć udział w tym biegu. Start o godzinie 9:00 na łące przy wjeździe do Rościszowa (przy ulicy Spacerowej).

PlakatWEEK BiegTkacza
(Klikając w baner otworzy się strona wydarzenia na facebooku)

Tego samego dnia zorganizowana zostanie Gala Boksu o Puchar Starosty Powiatu Dzierżoniowskiego . Gala odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Pieszycach. Walki rozpoczynają się o godzinie 12:00. Zapraszamy do kibicowania.

PlakatWEEKGala

A żeby zakończyć weekend aktywnie i w gronie znajomych osób, zapraszamy wszystkich mieszkańców na plac przy budynku Sióstr Salezjanek na Biesiadę Odpustową organizowaną przez parafię pw. św. Antoniego w Pieszycach. Masa atrakcji, loterii, dmuchańce i dobre jedzenie - to czeka na wszystkich chętnych, którzy chcą spędzić niedzielę na świeżym powietrzu.

PlakatWEEK Biesiada2018

PS. Nie zapomnijcie, że od dziś rusza również kino 9D przy Centrum Kultury. W czwartek i w piątek możecie wziąć udział w ciekawych seansach, które odbywać się będą od godziny 12:00 do 20:00. Początek każdego z nich co pół godziny. Szczegóły na profilu facebook.