W czwartek 15 marca b臋d膮 Pa艅stwo mieli pierwsz膮 w tym roku okazj臋 do bezp艂atnego oddania odpad贸w wielkogabarytowych. Wielu z mieszka艅c贸w gminy spotka艂o si臋 z problemem, co zrobi膰 np. ze starymi meblami, dlatego firma ECO wraz z Urz臋dem Miasta i Gminy w Pieszycach organizuje okresowe zbi贸rki odpad贸w wielkogabarytowych na terenie gminy.

CO TO S膭 ODPADY WIELKOGABARYTOWE?
* Odpadami wielkogabarytowymi s膮 np. meble, opony samochod贸w osobowych i wyroby z gumy, elektroodpady (w ca艂o艣ci, nie rozebrane na cz臋艣ci).
* Odpadami wielkogabarytowymi nie s膮: odpady komunalne, opakowania po 艣rodkach ochrony ro艣lin oraz materia艂ach niebezpiecznych, akumulatory i baterie, odpady medyczne, odpady segregowane, agregaty lod贸wkowe, jarzeni贸wki, kineskopy z telewizor贸w itp.
UWAGA! Odpady wielkogabarytowe nale偶y wystawi膰 najp贸藕niej do godz. 6:00 rano w dniu odbioru (czwartek 15 marca 2018 r.), a najlepiej dzie艅 wcze艣niej, tj. 14.03.2018 r. Miejscem odbior贸w jest teren przy istniej膮cych pojemnikach na odpady komunalne usytuowanych poza posesj膮.
Koszty odbioru odpad贸w wielkogabarytowych pokrywa gmina.
Wi臋cej informacji uzyskacie Pa艅stwo w siedzibie firmy ECO w Pieszycach przy ul. Bielawskiej 6, pod numerem tel. (074) 8-365-350, e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript. lub na stronie http://ecopieszyce.pl/.

wielkogabaryty LEGNICA
Zdj臋cie: http://legnica.naszemiasto.pl