W dniach 9-11 marca w 艁ukowie odby艂 si臋 Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie mi臋dzynarodowej. W zawodach rywalizowa艂o 212 dziewcz膮t z 49 klub贸w z Polski, Czech, W臋gier oraz S艂owacji.

zapasnicy puchar zapasnicy puchar 2

Znakomicie zaprezentowa艂y si臋 zapa艣niczki z Powiatu Dzier偶oniowskiego, kt贸re a偶 trzy razy meldowa艂y si臋 w fina艂ach swoich kategorii : Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzier偶oni贸w, Karolina Koz艂owska UKS IRON BULLS Bielawa oraz Paulina Martyka MULKS JUNIOR Dzier偶oni贸w.

Z艂ote medale Pucharu Polski Kadetek zdoby艂y Sylwia Martyka 57kg oraz Karolina Koz艂owska 69kg. Srebrny medal wywalczy艂a Paulina Martyka 62kg Juniorki. By艂a to ju偶 druga du偶a impreza w kt贸rej potwierdzamy swoje wysokie wyniki sportowe. Bardzo ciesz膮 mnie z艂ote medale kadetek, gdy偶 dzi臋ki temu zawodniczki reprezentowa膰 b臋d膮 Polsk臋 podczas Mistrzostw Europy w Kijowie, kt贸re odb臋d膮 w kwietniu. W zawodach rywalizowa艂y r贸wnie偶: Sylwia Moskal IX miejsce, Olimpia 艁osyk XIII miejsce, Sandra Moskal XV miejsce 鈥 UKS IRON BULLS Bielawa, Natalia Ko艂osz ULKS Sowa Pieszyce 65kg IX miejsce.