Zag艂osuj na Wielk膮 Sow臋
Nie b膮d藕 samolubny i pom贸偶 innym us艂ysze膰 o naszych terenach
Wejd藕 na http://euroregion-glacensis.ng.pl/votes
  Odnajd藕 na dole strony WIELKA SOWA.
 Kliknij ZAG艁OSUJ.
Czynno艣膰 powt贸rz na swojej kom贸rce.
  TO WSZYSTKO, naprawd臋


WielkaSowaFiolet
Od 1 marca do 30 marca 2018 r. na stronie internetowej Euroregionu Glacensis prowadzone jest badanie popularno艣ci atrakcji turystycznych ze strony polskiej i czeskiej, kt贸re zosta艂y wybrane z terenu Euroregionie Glacensis.

Po zako艅czeniu g艂osowania zostanie wybranych 6 atrakcji turystycznych po polskiej stronie i 6 po czeskiej stronie granicy, kt贸re zostan膮 przedstawione w reporta偶ach radiowych o zasi臋gu og贸lnokrajowym, spocie promocyjnym, rollapach oraz w kalendarzu Euroregionu Glacensis na 2019 rok.

Serdecznie zapraszamy do g艂osowania na Wielk膮 Sow臋.