ZKM Bielawa wsp贸lnie z Gmin膮 Pieszyce przygotowa艂 nowy rozk艂ad jazdy dla linii autobusowych nr 15,21,22 i 60. Nowy rozk艂ad jazdy jest wynikiem konsultacji w艂adz Pieszyc z mieszka艅cami gminy, dzi臋ki czemu odpowiada on ich potrzebom oraz usprawnia funkcjonowanie komunikacji na terenie Pieszyc.

ZKM Autobus
Wed艂ug za艂o偶e艅 zmiana w kursowaniu linii nr 15,21,22 i 60 mia艂a wej艣膰 w 偶ycie 1 lutego 2018 roku. Niestety, z przyczyn niezale偶nych od ZKM Bielawa ani od Gminy Pieszyce, termin ten musia艂 ulec przesuni臋ciu. Ma to zwi膮zek przede wszystkim z konieczno艣ci膮 dodatkowego uzgodnienia zmian z nowym przewo藕nikiem. Autobusy b臋d膮 kursowa膰 wed艂ug nowego rozk艂adu jazdy, jednak ju偶 najp贸藕niej od 11 lutego. Niemniej ZKM Bielawa b臋dzie czyni艂 starania, aby nowy rozk艂ad jazdy autobus贸w wszed艂 w 偶ycie jak najszybciej.
Przepraszamy mieszka艅c贸w za zmian臋 pierwotnie zaplanowanego terminu.