Pami臋tacie 14-miesi臋czn膮 Korneli臋 Mi臋d艂臋, m艂od膮 pieszyczank臋, kt贸ra potrzebowa艂a Waszego wsparcia w zebraniu pieni臋dzy na zakup aparat贸w s艂uchowych? Wsp贸lnymi si艂ami uda艂o si臋 tego dokona膰!

Kornelia choruje na zesp贸艂 Treachera-Collinsa, kt贸ry objawia si臋 m.in. ca艂kowitym zanikiem s艂uchu. Przed dziewczynk膮 d艂uga walka o normalne czerpanie rado艣ci z 偶ycia. Na zakup aparatu rodzice Kornelii potrzebowali brakuj膮cej kwoty w wysoko艣ci 5768 z艂. Dzi臋ki Pa艅stwu uda艂o si臋 j膮 zebra膰.
- Zg艂osi艂am si臋 z pro艣b膮 o pomoc do pani burmistrz Pieszyc Doroty Koniecznej-Enozel. Bez zawahania zaoferowa艂a swoj膮 pomoc i pomog艂a nag艂o艣ni膰 spraw臋 鈥 m贸wi Emilia Ko艂osz, matka dziewczynki. 鈥 Dzi臋ki tym staraniom ruszy艂a zbi贸rka datk贸w, a anonimowy darczy艅ca wp艂aci艂 brakuj膮c膮 kwot臋. To otwiera now膮 drog臋 dla mojej c贸rki. Dzi臋kuj臋 wszystkim, kt贸rzy przyczynili si臋 do pomocy.
Choroba Treachera-Collinsa zdarza si臋 raz na 50 tysi臋cy urodze艅. Dzi臋ki Pa艅stwa pomocy malutka Kornelia ma szans臋 us艂ysze膰 艣wiat i lepiej funkcjonowa膰 w 艣rodowisku.