WOSP serduszko
14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra 艢wi膮tecznej Pomocy. Tym razem zbi贸rka pieni臋dzy przeznaczona zostanie na wyr贸wnywanie szans w leczeniu noworodk贸w. Gmina Pieszyce w艂膮cza si臋 w dzia艂ania i podobnie jak w latach ubieg艂ych wsp贸艂pracuje z dzier偶oniowskim sztabem WO艢P.

Dzi臋ki uprzejmo艣ci Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce - Doroty Koniecznej - Enozel na aukcje charytatywn膮 w臋druje Wie偶a Widokowa na Wielkiej Sowie.
Zwyci臋zca akcji zostaje rezydentem wie偶y na ca艂y sezon turystyczny w G贸rach Sowich.
Ju偶 1 maja 2018 roku z r膮k pani burmistrz Pieszyc Doroty Koniecznej Enozel i szefa sztabu WO艢P Rados艂awa Drabczyka, zwyci臋zca licytacji otrzyma wyj膮tkowy Tytu艂 Honorowego Rezydenta Wie偶y na Wielkiej Sowie w 2018 r.!

Tytu艂 uprawnia do bezp艂atnego wej艣cia w sezonie turystycznym na wie偶臋 widokow膮. Rezydent zapisuje si臋 r贸wnie偶 w historii tego wspania艂ego obiektu i oczywi艣cie pomaga potrzebuj膮cym.

>>LINK DO AUKCJI<<

WielkaSowa zima