W dniach 8-9 grudnia w Świeciu odbył się Gwiazdkowy Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy w stylu wolnym. Reprezentacja SOWY Pieszyce na zaproszenie Burmistrza Świecia Tadeusza Pogody miasta partnerskiego Pieszyc oraz klubu zapaśniczego ,,Wisła” Świecie brała udział w Gwiazdkowym Turnieju zapaśniczym. Dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce Panią Dorotę Konieczną-Enozel do Świecia pojechała ośmioosobowa reprezentacja w składzie: Wanesa Międła, Wiktoria Szeliga, Milena Sawka,  Kołosz, Kacper i Kuba Tersa, Michał Targoni oraz prezes klubu Renata Łukasiewicz. W pierwszy dzień pieszyczanie zwiedzali miasto i korzystali z kręgielni oraz pływalni. W drugi dzień 9 grudnia uczestniczy wzięli udział w Gwiazdkowym Turnieju Zapaśniczym, który był dla nich bardzo udany. Złote medale wywalczyli Wiktoria Szeliga w kat 44 kg, oraz Michał Targoni kat. 38 kg. Srebrny krążek zdobyła Milena Sawka kat. 50 kg.  Brązowy medal wywalczyła Wanesa Międła kat. 29 kg. Na czwartych miejscach uplasowali się Kacper i Kuba Tesa. Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Pieszyce.


W dniu 9 grudnia w Wołowie odbył się Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z udziałem 250 zawodniczek i zawodników z całej Polski, Białorusi oraz Czech. ULKS SOWA Pieszyce reprezentowała Natalia Zając, która wywalczyła brązowy medal w kat. 62kg.


Zapaśniczka z SOWY Pieszyce na obozie Kadry Narodowej w ZapasachW dniach 3-9 grudnia w Boguszowie odbył się Międzynarodowy Camp Zapaśniczy z udziałem 100 zawodniczek z całej Europy. Udział w obozie brały również Kadry Narodowe Juniorek oraz Juniorek Młodszych w zapasach kobiet. ULKS SOWA Pieszyce reprezentowała  Natalia Zając stypendystka Marszałka Dolnego Śląska. Przez cały tydzień zapaśniczki miały okazję trenować, rywalizować z dziewczętami z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Węgry, Estonia, Chorwacja.