Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i niektórzy z Państwa rozpoczęli już domowe porządki. W piątek 1 grudnia będą Państwo mieli także ostatnią w tym roku okazję do bezpłatnego oddania odpadów wielkogabarytowych. Wielu z mieszkańców gminy spotkało się z problemem, co zrobić ze starymi meblami, dlatego firma ECO wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Pieszycach organizuje okresowe zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy.
 
CO TO SĄ ODPADY WIELKOGABARYTOWE?
* Odpadami wielkogabarytowymi są: meble itp.
* Odpadami wielkogabarytowymi nie są: odpady komunalne, opony i wyroby z gumy, opakowania po środkach ochrony roślin oraz materiałach niebezpiecznych, akumulatory i baterie, odpady medyczne, odpady segregowane, agregaty lodówkowe, jarzeniówki, kineskopy z telewizorów itp.

UWAGA! Odpady wielkogabarytowe należy wystawić najpóźniej do godz. 6:00 rano w dniu odbioru (piątek 1 grudnia 2017 r.) , a najlepiej dzień wcześniej, czyli jeszcze dziś. Miejscem odbiorów jest teren przy istniejących pojemnikach na odpady komunalne usytuowanych poza posesją.

Koszty odbioru odpadów wielkogabarytowych pokrywa gmina.
Więcej informacji uzyskacie Państwo w siedzibie firmy ECO w Pieszycach przy ul. Bielawskiej 6, pod numerem tel. (074) 8-365-350, e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie http://www.zuk.net.pl/.


Zdjęcie: http://legnica.naszemiasto.pl