„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić”.

Świetlica Środowiskowa „Tęcza” pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie Henkel Polska Operations Sp. z o.o za sfinansowanie zakupu wyposażenia, sprzętu sportowego oraz pomocy dydaktycznych na kwotę 13 301,12 zł, które będą wspierały nas w procesie pomocy dzieciom, pozwolą skuteczniej i efektywniej prowadzić proces opiekuńczo – wychowawczy. Podziękowania kierujemy również do Księdza Prałata Edwarda Dzika, proboszcza parafii pw. św. Antoniego w Pieszycach za współpracę i pomoc.

Dzięki hojności firmy HENKEL oraz zrozumieniu roli jaką pełni nasza świetlica w środowisku lokalnym na twarzach naszych dzieci pojawił się uśmiech. Czas spędzony w świetlicy jest dla nich czasem niezwykłym, ponieważ mogą tu choć na chwilę zapomnieć o swoich codziennych troskach i problemach. Dla każdego dziecka jest to czas niezapomnianych wrażeń, przyjaźni, nauki nowych umiejętności i rozwijania zainteresowań, ale przede wszystkim czas radości i zabawy.

Dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy każde dziecko w naszej świetlicy może spędzać czas wolny w wybrany przez siebie sposób.

 

Wdzięczni za dobre serce i pamięć, w imieniu dzieci, serdecznie dziękujemy.